Konumlar

Tümünü Gör

Size Özel Planlar

Profesyonel etkinlik uzmanlarımızla randevu oluşturmak için lütfen bizimle iletişime geçin…

Rezervasyon

Düğün

Hayatınızın en özel gününü planlamadan önce Merit kalitesiyle tanışmaya hazır mısınız… Açık ve kapalı mekan alternatifleriyle size büyülü ortamlar sunuyor, çok özel yemek ve kokteyl menüleri, düğün pastaları ve profesyonel hizmet anlayışımız ile görkemli düğünlere imza atıyoruz.   Düğün organizasyonları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki kanallardan etkinlik uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Davet

Tüm özel günlerinizi sevdiklerinizle birlikte keyifle kutlamanız için seçkin ve kusursuz davetler organize etmekten mutluluk duyuyoruz. Merit kalitesinin tüm ayrıcalıklarını hissedeceğiniz gala yemeği, balo, kokteyl vb. davetleri deneyimli kadromuzla en zarif şekilde gerçekleştiriyor ve unutulmaz kılıyoruz.   Davet organizasyonları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki kanallardan etkinlik uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Etkinlik

Size veya kurumunuza özel düzenlemeyi düşündüğünüz tüm etkinlikleri stresten uzak keyifle planlamak ve benzersiz bir biçimde gerçekleştirmek için üst düzey hizmet kalitemizi deneyimlerimizle harmanlayarak size sunuyoruz.   Etkinlikler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki kanallardan etkinlik uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.