Hakkımızda

Net Holding A.Ş. iştiraklerinden Merit Turizm Yatırım ve İşletmeleri A.Ş., uluslararası standartlarda modern otelcilik yönetimi doğrultusunda hizmet vermek üzere 1988 yılında kurulmuştur.

 

Değerlerimiz

MİSAFİRPERVERLİK

GÜLERYÜZ, SAMİMİYET VE ŞEFFAFLIK

HİZMETTE MÜKEMMELLİK

YENİ FİKİRLERİ VE KONSEPTLERİ UYGULAMAK

GÜÇLÜ YÖNETİM YAPISI

SEKTÖRDE YENİLİKÇİ VE ÖNCÜ OLMAK

YÜZDE YÜZ MİSAFİR MEMNUNİYETİ

GÜVENİLİRLİK VE BAĞLILIK

MİSAFİRLERİMİZİN ÖNCELİKLERİNİ ÖNEMSEMEK

Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş., uluslararası standartlarda modern otelcilik yönetimi doğrultusunda hizmet vermek üzere 1988 yılında Net Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. Şirket, üç farklı ülkede – K.K.T.C., Karadağ ve Bulgaristan – kurulmuş olan Net Holding’e ait iştirakler ile marka ve işletme anlaşmaları yaparak Merit markasının hızlı bir şekilde uluslararası büyümesini sağlamaktadır.

Günümüzde, Merit International Hotels & Resorts çatısı altında birbirinden seçkin otelleri ve iki bini aşan yatak kapasitesiyle Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen otel yönetimi şirketlerinden biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Merit International, kurum kimliği sistemini benimsemiş olmasının yanı sıra, pazarlama ve yönetim stratejilerine verdiği önem sayesinde sektöründe ayrıcalıklı bir yere sahip olmuştur.

Merit International kurulduğu günden itibaren Türkiye’de ve dünyada üst düzey yatırımcılarla temaslar kurarak, onları turizmde verimli yatırımlara yönlendirmede köprü vazifesi görmek ve yatırımları en iyi şekilde işletme amacındadır.

Grubun en önemli iş felsefesi ise her işletmesinde yaratıcılık, kalite ve misafir memnuniyetine öncelik vererek, işletmelerini karlı bir yatırım ortaklığına dönüştürmektir. Yeni fikirler üretebilme ve hızlı kararlar alarak hemen uygulamaya geçme başarısıyla ortaklarına yararlı olmak prensibini benimsemesi; Merit International’ın rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlayan en önemli özelliğidir.

Biz bir ekibiz...

Takım çalışmasına inanan, güvenilir, deneyimli, kalite anlayışını benimsemiş profesyonellerden kurulmuş olan Merit International, çalışanlarının girişimci ruhları, üstün kalite ve standart anlayışları ile yatırımcı ortaklarına turizm sektöründe elde edilmiş yılların deneyimlerinden yararlanma imkanı vermektedir.

Merit International’ın her kademedeki yöneticileri ve çalışanları, pozitif düşüncenin başarının önemli bir anahtarı olduğunun bilincindedirler. Her zaman “EVET YAPACAĞIM” diyerek olaylara pozitif yaklaşmakta; bu felsefeyi iş ortakları ve misafirleriyle paylaşmaktan mutluluk duymaktadırlar.

Merit International, alt yapı ve teknik birikimlerinden yararlanarak zincirlerine yeni halkalar eklemek, işletmekte oldukları otellerin talep ve verimliliğini arttırarak kurum kimliğini geliştirmek amacındadır.

Merit International, yatırıma harcanan paranın değer bulduğu en doğru adres olup, yarınların güler yüzle ve standartların üstünde bir hizmetle bütünleşmesinin sonucudur.